0 Beds
4,125 sqft
$1,498,000
83 Montgomery Avenue Staten Island NY, 10301
Price per sqft
$363.15
Built in
2019
Property size
4,125 sqft
Property type
Multi-family
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
2602359
Interior features
Bedrooms
0
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
0
Exterior features
Lot Size
0.05 Acres
Courtesy of American Homes Group